This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

ul. Jana Pawła II 11, 33-180 Gromnik msw@malopolskiewiniarstwo.pl +48 534 030 430

Zoltán Hegedűs w jury TuchoViniContest

I Międzynarodowy Konkurs Win TuchoViniContest będzie nie lada gratką dla polskich winiarzy. W jury konkursu zasiądą wyłącznie eksperci zagraniczni. Wśród nich Zoltán Hegedűs z Węgier.

 

Ekonomista i specjalista od marketingu branży winiarskiej. Ukończył Uniwersytet w Budapeszcie oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis w zakresie nauk dotyczących produkcji wina, natomiast na Uniwersytecie Kalifornijskim w Irvine – w dziedzinie marketingu wina.

Przez 25 lat pracował w Tokaji Crown Estates Co., aż finalnie stał się jego dyrektorem generalnym. Wygłaszał wykłady na wielu konferencjach i szkoleniach na całym świecie, m.in. w Sztokholmie, Londynie, Toronto, Tokio, Nowym Jorku, Waszyngtonie, Moskwie i oczywiście w Polsce.

W swojej winiarskiej karierze spotkał się m.in. z Królową Matką Elżbietą, Księciem Filipem, Cesarzem Japonii oraz wieloma znanymi osobistościami świata polityki i sztuki.

Członek Węgierskiej Akademii Wina oraz honorowy członek szwedzkiego winiarskiego stowarzyszenia Munskänkarna.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *