This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

ul. Jana Pawła II 11, 33-180 Gromnik msw@malopolskiewiniarstwo.pl +48 534 030 430

TuchoViniFest – I Międzynarodowy Festiwal Wina w Tuchowie (5-7 sierpnia 2016)

Małopolskie Stowarzyszenie Winiarzy oraz Miasto i Gmina Tuchów zapraszają wszystkich miłośników wina na I Międzynarodowy Festiwal Wina w Tuchowie w dniach 5-7 sierpnia 2016 r.

 
Tuchów i okoliczne gminy oferują jedne z najlepszych warunków do uprawy winorośli w Polsce. Zbocza o nachyleniu południowym i południowo-zachodnim, łagodne wzgórza o wysokości 100-150 m nad dnami dolin oraz odpowiednie warunki klimatyczne – to wszystko powoduje, że okolice Tuchowa są idealne do produkcji wina.

Miasto Tuchów posiada również wieloletnią tradycję współpracy z zagranicznymi miastami bliźniaczymi, których ma aż osiem, w tym m.in. Mikulov – czeską kolebkę winiarstwa.

W dniach 5-7 sierpnia zapraszamy wszystkich miłośników wina oraz pasjonatów enoturystyki do Tuchowa na I Międzynarodowy Festiwal Wina TuchoViniFest, I Międzynarodowy Konkurs Win TuchoViniContest oraz XI Konwent Polskich Winiarzy.

Bogaty program pozwoli przybliżyć wszystkim tajniki uprawy winorośli i produkcji wina. Będzie to wspaniała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i wskazówek. Winiarze chętnie podzielą się swoją wiedzą i udzielą porad jak założyć winnicę, pielęgnować ją i na końcu wyprodukować dobre wino. Nie zabraknie też niczego dla żołądka i ducha. W programie zaplanowano degustacje oraz występy artystyczne.

Zapraszamy do Tuchowa!

 
Więcej informacji i szczegółowy program Festiwalu znajdują się na stronie: www.tuchovinifest.pl
Zachęcamy do śledzenia profilu https://www.facebook.com/tuchovinifest/
oraz do dołączenia do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/146686632409134/Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *