This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

ul. Jana Pawła II 11, 33-180 Gromnik msw@malopolskiewiniarstwo.pl +48 534 030 430

Francois Botton w jury TuchoViniContest

GWIAZDA XI KONWENTU POLSKICH WINIARZY

 
FRANCOIS BOTTON – dołączył do Laffort w 2011 jako menadżer na obszar centralnej i wschodniej Europy. Aktualnie jest również głównym technicznym menadżerem działu Laffort Spark. Zanim dołączył do zarządu Laffort, Francois pracował w przemyśle winiarskim przez 10 lat dla słynnych winnic produkujących szampany, jak również w laboratoriach winiarskich zajmując się wszystkim, od produkcji wina poczynając, poprzez konsulting, badania nad produktem i jego rozwojem, kończąc na zarządzaniu dla swoich klientów.

Francois mieszka obecnie w Słowenii, gdzie stworzył swoją własną winiarnię, ale większość czasu spędza podróżując po świecie.

Francois otrzymał Francuski Narodowy Dyplom z Enologii (DNO) na Uniwersytecie w Reims, po tym jak ukończył winiarstwo w Avize (Szampania). Jest działającym technikiem/konsultantem.

FRANCOIS BOTTON poprowadzi bezpłatne konsultacje oraz szkolenie. Będzie zasiadał również w międzynarodowym jury I Międzynarodowego Konkursu Win TUCHOVINICONTEST 2016.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *